Uniwersytet „Wiem Więcej” na XI Forum III Wieku

Uniwersytet „Wiem Więcej” na XI Forum III Wieku

W dniach 4-7 września 2019 roku odbyło się XI FORUM III WIEKU - konferencja w ramach XXIX Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju - Nowy Sącz – Krynica-Zdrój, którego organizatorami były organizacje pozarządowe: Stowarzyszenie Sądecki Uniwersytet Trzeciego Wieku, Ogólnopolska Federacja Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku i Fundacja Europejski Instytut Rozwoju Obywatelskiego we współpracy z wieloma Partnerami.

Coroczne spotkanie odbywające się w ramach Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju, największego i najważniejszego spotkania w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym uczestniczą liderzy ze świata polityki i biznesu – stało się ważnym i wyjątkowym wydarzeniem także dla środowisk seniorskich.

Zarząd Radomszczańskiego Uniwersytetu III Wieku „Wiem więcej”: Henryka Malingiewicz, Anna Kapuściarek i Grażyna Śliwakowska, które od lat angażują się w kulturalno-społeczny rozwój życia mieszkańców 60+ Miasta Radomska, czynnie uczestniczyły w panelach dyskusyjnych zabierając głos m.in. na temat polityki senioralnej, międzypokoleniowej oraz demografii i problemów stojących przed krajami Europy Zachodniej.

Info: Radomszczański Uniwersytet III Wieku „Wiem Więcej”.

Więcej o:
uniwersytet III wieku wiem więcej radomsko forum ekonimiczne wiem więcej radomsko uniwersytet radomsko uniwerstety trzeciego wieku radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE