Malutkie Game Park: Nowe Centrum Rozrywki dla Dzieci i Młodzieży

Malutkie Game Park: Nowe Centrum Rozrywki dla Dzieci i Młodzieży

W dniu 13 kwietnia 2024 roku otworzyliśmy drzwi do nowego świata rozrywki dla Dzieci i Młodzieży - Malutkie Game Park. Ta interaktywna sala gier to 6 boksów wyposażonych w projektory wysokiej rozdzielczości, kamery szybkiego reagowania, czujniki. Do wyboru czeka na Was 10 gier, w których m.in. musicie uratować księżniczkę, odeprzeć atak Zombie czy zagrać w memory na czas. Jest to obowiązkowy punkt na mapie atrakcji dla dzieci, zapewniający im niezapomniane doświadczenia, pełne zabawy i przygód z niemałą dawką ruchu. Wkrótce oferta gier wzbogaci się o kolejne propozycje.

Malutkie Game Park jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-20:00 oraz w weekendy od 12:00 do 20:00. Niezależnie od dnia czy godziny, zawsze czeka tu na Was mnóstwo wspaniałych atrakcji.

To nie tylko miejsce do zabawy dla Dzieci i Młodzieży - Malutkie Game Park to również idealne miejsce na organizację urodzinowych przyjęć oraz wycieczek szkolnych. Nasz zespół dba o to, aby każda impreza była wyjątkowa i pełna radości, zapewniając niezapomniane wspomnienia dla Jubilata i jego Gości. Nasze doświadczenie to tysiące zorganizowanych przyjęć urodzinowych i tysiące zadowolonych Gości.

Zapraszamy więc wszystkie rodziny, grupy przedszkolne czy szkolne do odwiedzenia Malutkie Game Park i dołączenia do naszej zabawowej rodziny. Z nami każdy dzień staje się wyjątkowy!

Zagrajmy w Malutkich!


Więcej o:
malutkie malutkie game park centrum rozrywki
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE