OSP w Strzałkowie do akcji wyjeżdża już z nowej strażnicy

OSP w Strzałkowie do akcji wyjeżdża już z nowej strażnicy Fot. KSRG OSP Strzałków

Jest na miarę XXI w. Jest nie tylko nowoczesna, ale co najważniejsze spełnia wszystkie kryteria w swojej kategorii. Co więcej, jest najnowocześniejszą strażnicą w powiecie radomszczańskim. Mowa o siedzibie OSP w Strzałkowie, do której ciężkie wozy bojowe zostały wprowadzone 24 kwietnia 2024 r. Jest to równoznaczne z tym, że od tej daty w historii jednostki OSP w Strzałkowie zaczął się nowy rozdział.

Zakończyła się rozbudowa strażnicy OSP w Strzałkowie. W nowej części znajduje się pięć boksów garażowych, nowa klatka schodowa oraz duży taras. Budynek zyskał odwodnienie liniowe, instalację fotowoltaiczną, parkingi. Zagospodarowany został również teren wokół budynku.

- Na oficjalne podziękowania przyjedzie czas podczas obchodów Powiatowego Dnia Strażaka, który odbędzie się 1 czerwca w naszej miejscowości. Już dziś, pozwalamy sobie podziękować wójtowi Gminy Radomsko, Romanowi Radczycowi, ponieważ bez jego zaangażowania nie udałoby się zrealizować tego zadania – zauważa Michał Olczyk, prezes OSP w Strzałkowie.

Więcej o:
powiat radomszczański gmina radomsko strzałków osp strzałków nowa strażnica
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE