Działaj z nami

Aby zapewnić dalszy dynamiczny rozwój marki Radomsko24.pl, wspólnie postanowiliśmy poszerzyć skład redakcyjny o nowe, ambitne i chętne do działania osoby. Osoby, które pomogą w aktualizacjach i zarządzaniu serwisem. Będąc w redakcji możesz liczyć na specjalne przywileje, ale też musisz wywiązywać się z powierzonych Ci obowiązków.

Redaktorem Radomsko24.pl może zostać osoba, która ukończyła 18 lat i nie uważa, że w Radomsku nic się nie dzieje. Mile widziane (ale nie wymagane) pewne doświadczenie dziennikarskie i umiejętność składnego pisania.
 
Nie masz 18 lat?
Nie masz 18 lat, ale myślisz o zawodzie dziennikarza? To właśnie u nas możesz rozpocząć swoją przygodę z zawodowym pisaniem tekstów! Oferujemy Ci możliwość udziału w warsztatach dziennikarskich oraz publikację Twoich pierwszych tekstów na portalu Radomsko24.pl.
 
Z nami nabierzesz dziennikarskiego doświadczenia oraz przełamiesz barierę pisania "do szuflady".

Poszukujemy:
redaktorów - taka osoba będzie pisała różne recenzje, newsy, artykuły, i inne teksty np. aktualizacje w dziale zapowiedzi imprez itp.
dziennikarzy - taka osoba będzie przeprowadzała wywiady z ważnymi osobistościami oraz celebrytami, a także sporządzała relacje z imprez/wydarzeń
osób odpowiedzialnych za marketing, public relations i nawiązywanie współpracy z różnymi podmiotami (osoba taka będzie odpowiedzialna za markę naszego serwisu, będzie nawiązywała współpracę z różnymi firmami itp.)

A przede wszystkim pasjonatów, osób kochających miasto Radomsko i pragnących się dzielić swoimi odczuciami, wiedzą i muzyczną pasją z innymi.
 
Zakres obowiązków można określić, tzn. można się skupić na konkretnym zajęciu np. tylko pisanie relacji z imprez.
 
Obowiązki przyszłego członka Redakcji:
systematyczne wykonywanie powierzonej pracy - każda nowo przyjmowana osoba musi przejść okres próbny, po którym będzie miała prawo do otrzymywania poniższych grantów
współpraca z pozostałymi osobami w redakcji
pomoc w szkoleniu nowych osób
 
Przywileje przyszłego członka Redakcji:
 
otrzymujesz legitymację prasową Radomsko24.pl
otrzymasz od nas pisemne referencje, że udzielałeś/aś się dla Radomsko24.pl (mogą Ci się przydać w szkole, na studiach, do CV)
skrzynkę e-mail w domenie @radomsko24.pl
wpis na stronę redakcji
darmowe wejściówki na liczne imprezy
akredytacje dziennikarskie i fotoreporterskie
masz możliwość poznania znanych osobistości i celebrytów
sporadycznie możesz otrzymać płyty CD lub materiały promocyjne
dostęp do pokoju redakcyjnego
 
 
Kilka uwag technicznych:
jeśli aplikujesz na stanowisko redaktora, dziennikarza lub programisty to dobrze by było jeśli podeślesz nam link do Twojego dzieła zamieszczonego w Internecie, ewentualnie sam tekst lub skrypt Twojego autorstwa

Jeśli nadal chcesz się do nas przyłączyć, wyślij nam e-mail na adres: redakcja(małpa)radomsko24.pl, podając jak najwięcej informacji tym jak widzisz naszą przyszłą współpracę.

Wróć na stronę główną