Reklama

Silna marka

Marka portalu Radomsko24.pl jest obecna na lokalnym rynku od roku 2005 roku. Codziennie dostarczamy radomszczanom aktualne informacje z życia miasta i regionu, a z naszą informacją często jesteśmy pierwsi. Dzięki rzetelnej informacji oraz obecności na wielu imprezach portal Radomsko24.pl stał się najpopularniejszym medium w Radomsku. Portal generuje codziennie blisko 15 000 wizyt (średnie dzienne dane w oparciu o usługę Google Analitycs), a liczba ta systematycznie wzrasta. Gdy dzieje się coś ważnego, a informację podajemy jako pierwsi w mieście, notujemy wówczas 20 000 unikalnych odsłon w ciągu doby! W marcu 2020 roku, portal Radomsko24.pl odwiedziło 205 492 unikalnych użytkowników, co przełożyło się na blisko milion odsłon.

Solidna ekipa profesjonalistów

Radomsko24.pl tworzą ludzie z pasją, którzy znają się na rzeczy. Cechuje nas profesjonalizm i chęć działania na rzecz naszego miasta. W naszej ekipie działają m.in. redaktorzy, profesjonalni fotografowie, graficy oraz informatyk-programista.

Serwis informacyjny

Serwis informacyjny Radomsko24.pl to ponad 40 000 artykułów i ponad 15 000 opublikowanych zaproszeń na imprezy i wydarzenia. Liczba ta stale rośnie, ponieważ jesteśmy pierwsi z rzetelną, staranną informacją. Nasza przewaga nad papierowymi mediami tkwi w sile Internetu. Jeżeli dzieje się coś ważnego lub emocjonującego dowiesz się o tym tego samego dnia. Nie musisz już czekać na wydrukowanie nakładu gazety. Serwis informacyjny publikowany codziennie na naszym portalu przygotowują młodzi radomszczanie - dziennikarze. Dostarczamy dla mieszkańców Radomska informacji nie tylko interesujących, ale również ciekawie podanych.

Stawiamy na lokalne informacje

Radomsko24.pl to także ogłoszenia.

Pozycja w wyszukiwarce Google

Wysoka pozycja w najpopularniejszej wyszukiwarce Google gwarantuje stały wzrost odwiedzin. Internauci szukając informacji o Radomsku otrzymują link do portalu Radomsko24.pl w pierwszej kolejności wyników. Wielokrotne badania marketingowe prowadzone na całym świecie potwierdziły, że przeciętny Internauta wybierze odwiedziny na stronie, której link otrzyma w pierwszej kolejności wyników.

Jesteśmy obecni w mediach społecznościowych

W dzisiejszym świecie trudno istnieć bez sieci społecznościowych. Portal Radomsko24.pl obecny jest na Facebooku, gdzie mamy ponad 19 000 polubień. Na Instagramie obserwuje ponad 1 800 użytkowników, a na platformie X (poprzednio Twitter) zamieściliśmy ponad 12 500 tweetów. Nasz kanał na Youtube subskrybuje blisko 3 000 użytkowników (kanał powstał w grudniu 2019 roku). Takiej siły nie mają żadne media w Radomsku. 

Kontakt

Monika Wróbel-Wnuk
+ 48 509 284 126
e-mail: monikawrobel24[at]op.pl

Wróć na stronę główną