Marek Niedźwiecki w Radomsku. WIDEO

W ramach Tygodnia Bibliotek Radomsko odwiedził Marek Niedźwiecki - polski dziennikarz muzyczny. W Radomsku promował on swoje książki, ale także opowiadał o pracy radiowca.

W ramach Tygodnia Bibliotek Radomsko odwiedził Marek Niedźwiecki - polski dziennikarz muzyczny. W Radomsku promował on swoje książki, ale także opowiadał o pracy radiowca. Spotkanie odbyło się w środę 14 maja.

Marek Niedźwiecki do tej pory napisał dwie książki - "Nie wierzę w życie pozaradiowe" oraz "Radiota". Ta druga pozycja w księgarniach ukaże się dopiero za tydzień. Spotkanie miało na celu promocję tych dwóch pozycji, ale przede wszystkim było okazją do opowieści o życiu i pracy Marka Niedźwieckiego.

 

Dziennikarz opowiadał o swoim dzieciństwie (kiedy to odwiedzał swoich dziadków mieszkających koło Przedborza), o marzeniach małego chłopca, który chciał prowadzić listę przebojów w Trójce, o podróżach oraz oczywiście pracy w radio. Nie zabrakło też zabawnych historii, które rozbawiły zgromadzoną w bibliotece publiczność.

 

Na koniec radomszczanie mogli uzyskać od Marka Niedźwieckiego autograf na zakupionych egzemplarzach książek czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

 

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów spotkania.

Więcej o:
marek niedźwiecki biblioteka tydzień bibliotek
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE