Kalendarze spiralowane na 2020 rok. Zobacz najciekawsze wzory

Kalendarze spiralowane na 2020 rok. Zobacz najciekawsze wzory

Kalendarz to praktyczne akcesorium, które pełni wiele funkcji. Może stanowić ozdobę ściany, być atrakcyjnym gadżetem reklamowym oraz służyć do organizacji pracy. Wszystko zależy od tego, na jaki format się zdecydujesz. Największą popularnością cieszą się kalendarze spiralowane, gdyż nie tylko atrakcyjne się prezentują, ale są także wygodne w użyciu. Zobacz najciekawsze propozycje wzorów!

Kalendarze spiralowane – co to jest?

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów kalendarzy, jednak to te spiralowane cieszą się największą popularnością. Swoją nazwę zawdzięczają sposobie wykonania oraz łączenia poszczególnych stron. Kalendarze spiralowane mają wbudowaną spiralę, wokół której przesuwa się kartki z kolejnymi miesiącami. Taka konstrukcja sprawia, że ich używanie jest wygodne, a sam kalendarz jest wyjątkowo trwały. Można więc mieć pewność, że wytrzyma cały rok, a jego strony się nie rozkleją i nie wypadną.

Jaki kalendarz spiralowany wybrać?

Kalendarze różnią się od siebie wielkością, sposobem przewracania kartek oraz formą. Dostępne są w wielu wzorach i kolorystyce, dzięki czemu mogą stanowić element dekoracyjny wnętrza. Dodatkowo na stronie drukarni OpenPrint masz możliwość samodzielnego zaprojektowania kalendarza biurkowego spiralowanego - https://www.openprint.pl/kalendarze-spiralowane. Do wyboru masz również warianty do powieszenia na ścianie, a także kalendarze książkowe spiralowane. W projekcie możesz uwzględnić logo swojej firmy, zdjęcie lub dowolny napis. Jeżeli chodzi o kalendarze spiralowane, druk zlecisz za pośrednictwem strony internetowej, na której dostępny jest także kreator graficzny.

Kalendarz biurkowy spiralowany

Jeżeli szukasz podręcznego kalendarza, który będziesz mógł trzymać na biurku, ten wariant będzie doskonałym wyborem. Na jego stronach oprócz dat umieszczone są też pola, w których możesz zapisywać wydarzenia i terminy spotkań. Kalendarz biurkowy spiralowany możesz dowolnie spersonalizować, umieszczając na nim zdjęcie lub grafikę.

Kalendarz spiralowany na ścianę

Ten model będzie odpowiedni, jeżeli zależy Ci nie tylko na praktycznym wykorzystaniu kalendarza. Charakteryzuje się wyjątkową estetyką wykonania, a każda karta może zostać opatrzona inną grafiką. Kalendarz spiralowany możesz zaprojektować tak, aby każdy miesiąc prezentować inne zdjęcie lub obrazek. Sprawdzi się więc jako funkcjonalna dekoracja ścienna.

Kalendarz książkowy spiralowany

Ciekawą propozycję stanowią kalendarze w formie terminarza. Mogą pełnić funkcję notatnika, który możesz nosić przy sobie i zapisywać w nim najważniejsze rzeczy. Kalendarze książkowe spiralowane mają strony opatrzone datami, a oprócz tego oferują obszerne pole, które możesz wykorzystać do notatek. Ponadto masz możliwość zaprojektowania okładki, umieszczając na niej zdjęcie, logo, elementy graficzne lub tekst.

Kalendarze trójdzielne spiralowane

Kolejnym wariantem, na który warto zwrócić uwagę, jest kalendarz z niezależnie odrywanymi stronami. Kalendarz trójdzielny spiralowany co roku cieszy się największym zainteresowaniem ze względu na swoją funkcjonalność. Możesz go powiesić na ścianie i wybrać wzór graficzny, który najbardziej Ci odpowiada. W tej kategorii warto także zwrócić uwagę na kalendarze jednodzielne spiralowane, które swoją konstrukcją przypominają modele trójdzielne.

Kalendarz spiralowany – druk na zamówienie

Każdy dostępny format możesz zaprojektować według uznania. Kalendarze spiralowane stanowią więc ciekawy gadżet reklamowy lub mogą być upominkiem dla znajomych. Zamówienie realizowane jest już od nakładu 10 szt., dzięki czemu nie musisz zamawiać hurtowych ilości, aby przyozdobić wnętrze tą praktyczną dekoracją.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE