Za nami Gala XII Powiatowego Dnia Języków Obcych

Za nami Gala XII Powiatowego Dnia Języków Obcych Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku

Tegoroczna, XII edycja Powiatowego Dnia Języków Obcych, organizowanego przez Zespół Szkół Ekonomicznych im. T.Kotarbińskiego w Radomsku, odbyła się w czwartek 25 kwietnia w sali „Metalurgii”.

Wydarzenie ma na celu propagowanie nauki języków obcych: angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Młodzież uczestnicząca w projekcie po raz kolejny udowodniła, że posiada zarówno wiedzę o innych krajach, jak i doskonałe umiejętności władania językami obcymi.

- Powiatowy Dzień Języków Obcych to wartościowa tradycja promowania wśród uczniów umiejętności językowych oraz znajomości kultury i tradycji innych krajów – mówił podczas Gali Andrzej Kucharski, naczelnik Wydziału Edukacji. 

W ramach XII edycji Powiatowego Dnia Języków Obcych odbyły się trzy konkursy dla uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu: na najlepszy film promujący naukę języków obcych, kulinarny oraz quiz wiedzy o krajach frankofońskich, anglo- i niemieckojęzycznych. Nagrody uczniom wręczali: Andrzej Kucharski i Małgorzata Kołodziejska - dyrektor ZSE w Radomsku. 

Galę uświetniły występy uczniów: aktorskie, wokalne i muzyczne.

Więcej o:
radomsko zse radomsko ekonomik radomsko gala powiatowy dzień jeżyków obcych
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE