Klub Młodziaka będzie świętował II urodziny

Klub Młodziaka, placówka podległa Ośrodkowi Wspierania Rodziny, będzie niebawem świętował swoje drugie urodziny.

Klub Młodziaka będzie niebawem świętował swoje drugie urodziny. Z tej właśnie okazji 19 marca o godzinie 11:00, odbędzie się uroczystość, na której świętować będą ci młodsi, jak również starsi.

 

Podopieczni Klubu Młodziaka przygotowują dla wszystkich zgromadzonych część artystyczną. Nie zabraknie więc piosenek oraz wierszyków wykonywanych przez maluchów. Najważniejszym jednak momentem dla rodziców i ich pociech będzie bez wątpienia uroczyste pasowanie na Młodziaka oraz wręczenie okolicznościowych dyplomów.

 

Klub Młodziaka zainaugurował swoją działalność 17 marca 2010 roku. Miejsce to jest przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i ich opiekunów. Celem Klubu Młodziaka  jest edukowanie poprzez pobudzenie kreatywności, aktywności rodziców i dzieci, pomoc i umożliwienie dostępności usług pedagogiczno - psychologicznych oraz budowanie dobrych więzi, zaufania między rodzicami i ich pociechami. Cenną lekcją dla rodziców powinny się okazać  zajęcia z uwrażliwiania rodziców na potrzeby dzieci.

 

Wspólne zajęcia  są prowadzone w pomieszczeniach świetlicy przy ul. Konopnickiej 4, codziennie w godzinach 7.00 - 16.00.

Więcej o:
klub młodziaka urodziny radomsko ośrodek wspierania rodziny owr radomsko świetlice środowiskowe świetlice radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE