Dawid Wawryka przedstawił jedynki na listach

Na kolejnej konferencji prasowej Dawid Wawryka poinformował, iż komitet "Miasto Otwarte" zarejestrował listy kandydatów na radnych we wszystkich czterech okręgach wyborczych. Zaprezentował także kandydatów, którzy będą się ubiegać o mandaty radnych Rady Miejskiej w Radomsku.

Konferencję zorganizowano 19 września w parku Solidarności. Lider komitetu "Miasto Otwarte" poinformował dziennikarzy, iż zebrali oni najwięcej podpisów na listach poparcia, bo aż ponad 1700. Zaprezentował także kandydatów, którzy będą się ubiegać o mandaty radnych z 1 miejsc na liście komitetu "Miasto Otwarte".

Mateusz Siciński (okręg nr 1) to 18-letni licealista, zaangażowany nie tylko w życie swojej szkoły, ale i miasta. Agnieszka Biedrzycka (okręg nr 3) to nauczycielka geografii znana ze swojej skuteczności i dobrych metod nauczania. Zbigniew Danielski (okręg nr 4) - jego życie zawodowe jest od lat związane z FAMEGIEM, obecnie pracuje tam jako mistrz. Oczywiście również Dawid Wawryka otwiera listę wyborczą w okręgu nr 2.

- Nasz komitet jest jedynym w pełni stuprocentowo obywatelskim komitetem, w którego skład wchodzą tylko i wyłącznie mieszkańcy Radomska i mieszkanki Radomska, którzy nie są w żadnej partii politycznej. Nie mamy ani jednego członka i ani jednej członkini jakiejkolwiek partii, ani jakiegokolwiek stowarzyszenia politycznego - mówił podczas konferencji Dawid Wawryka. - To jest krew z krwi, kość z kości naszego miasta - podkreślał.

Niemal w tym samym czasie i w tym samym parku swoją konferencję zorganizował komitet "Razem dla Radomska". Przedstawiciele komitetu "Miasto Otwarte" postanowili zejść do swoich konkurentów i podać sobie ręce i życzyć, aby kampania wyborcza była prowadzona w sposób uczciwy i z klasą.

Kandydaci KWW Miasto Otwarte do Rady Miasta w tym miejscu.

Więcej o:
dawid wawryka komitet wyborczy wybory samorządowe miasto otwarte radny
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE