Majówkowa promocja na stacjach ORLEN pozwoli zaoszczędzić do 40 gr na litrze paliwa

Majówkowa promocja na stacjach ORLEN pozwoli zaoszczędzić do 40 gr na litrze paliwa Fot. pixabay.com

Wystartowała właśnie majówkowa promocja na stacjach paliw ORLEN, w ramach której nowi i obecni uczestnicy programu lojalnościowego ORLEN VITAY mogą zatankować paliwo taniej o 30 groszy za litr, a posiadacze Karty Dużej Rodziny - aż o 40 groszy.

Klienci wszystkich stacji ORLEN w całej Polsce będą mogli kupić w promocyjnej cenie nawet 100 litrów paliwa. Ze specjalnych rabatów skorzystać będą mogli również użytkownicy pojazdów elektrycznych, zarejestrowani w aplikacji ORLEN Charge.

Promocja paliw na stacjach ORLEN potrwa do 5 maja - w tym czasie można będzie uzyskać rabat na paliwa podczas dwóch tankowań. Limit pojedynczego promocyjnego tankowania to 50 litrów, po jego przekroczeniu pozostała część tankowania będzie rozliczana po regularnej cenie.

Z majówkowej promocji będą mogli skorzystać wszyscy użytkownicy programu VITAY, zarejestrowani w aplikacji ORLEN VITAY lub posiadający tradycyjną plastikową kartę VITAY. Nowi klienci mogą przystąpić do promocji po zarejestrowaniu się w aplikacji. Każdy jej uczestnik otrzyma 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (EFECTA lub VERVA). Na dodatkową zniżkę mogą liczyć użytkownicy programu VITAY, posiadający również Kartę Dużej Rodziny. Otrzymają oni rabat wyższy o 10 groszy, co oznacza, że oszczędzą 40 groszy na każdym litrze zatankowanym w ramach promocji. Za zakup paliwa z rabatem będzie można otrzymać paragon lub fakturę.

Uruchomiony ponad 20 lat temu program VITAY, z którego aktywnie korzysta dziś już ponad 6,6 miliona użytkowników, umożliwia zbieranie punktów za tankowanie paliwa oraz zakup innych produktów na stacjach ORLEN. Punkty VITAY można wymieniać nie tylko na atrakcyjne nagrody rzeczowe i kupony rabatowe, ale także przeznaczyć na pomoc charytatywną.

Z promocyjnej oferty w majówkę będą mogli skorzystać także posiadacze pojazdów elektrycznych. Rozpocznie się ona 1 maja o północy i potrwa do 5 maja, do godz. 23:59. W tym czasie każdy użytkownik aplikacji ORLEN Charge będzie mógł naładować pojazd z 10 proc. rabatem na wszystkich stacjach ORLEN i punktach ładowania Energi z Grupy ORLEN. Obecnie aplikację ORLEN Charge posiada już ponad 70 tysięcy użytkowników.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Więcej o:
orlen majówka promocja
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE