Na konferencji firmy „Korner” mówiono o najnowszych trendach w meblarstwie

Fot. Wojciech Bojdo

Zwieńczeniem obchodów Święta Stolarzy w Radomsku była konferencja, zorganizowana przez firmę „Korner”. Podczas spotkania, któremu przyświecało hasło „Wyróżnij się, osiągnij sukces!” mówiono o najnowszych trendach w meblarstwie i wyposażeniu wnętrz.

W konferencji wzięli udział stolarze a także projektanci i artyści, z którymi współpracuje firma „Korner”. Opowiadali o najnowszych trendach oraz nowoczesnych rozwiązaniach, z których mogą korzystać przedstawiciele branży stolarskiej. A są to m.in. nowoczesne platformy internetowe, skupiające projektantów, stolarzy oraz dostawców.

Konferencja firmy „Korner” została zorganizowana w Radomsku po raz pierwszy. Jej współorganizatorem był Urząd Miasta. W spotkaniu uczestniczyli m.in.: poseł Anna Milczanowska, prezydent Radomska Jarosław Ferenc, wójt gminy Radomsko Roman Radczyc, przewodniczący Rady Miasta Tadeusz Kubak, członek Zarządu Powiatu Radomszczańskiego Michał Koski, naczelnik Wydziału Edukacji Andrzej Kucharski oraz radny Jacek Gębicz.

Prezydent Radomska – Jarosław Ferenc podkreśla, że tego typu spotkania to doskonała okazja do integracji osób związanych z branżą stolarską.

- Taka konferencja jest potrzebna, ponieważ w Radomsku mamy kilkaset firm stolarskich. Chcemy, żeby się integrowały, wzajemnie uzupełniały, ale też korzystały z najnowszych technologii i innowacji. Dzięki współpracy z firmą „Korner” możemy zaprosić do Radomska naukowców, którzy pokażą, w jaki sposób powinien być kształtowany design meblowy. Obecnie na rynku sprzedaży są trudności, dlatego produkty powinny się wyróżniać – podkreśla Jarosław Ferenc, prezydent Radomska.

Podczas konferencji rozstrzygnięty został konkurs, organizowany przez Urząd Miasta w Radomsku oraz Urząd Gminy Radomsko. Przyznano nagrody w kategorii „Stolarz Roku”. Trafiły one do firm „Stolarstwo Waldemar Gołąb” oraz „Meble Krysiak”.

Patronat nad konferencją objął portal Radomsko24.pl

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko stolarze konferencja korner stolarz roku konkurs
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE