Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_ENCODING" in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 4

Deprecated: substr_count(): Passing null to parameter #1 ($haystack) of type string is deprecated in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 4

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php:4) in /home/klient.dhosting.pl/r24/radomsko24.pl/public_html/public/index.php on line 16
Wpływowe Kobiety Radomska uhonorowane - Radomsko24.pl

Wpływowe Kobiety Radomska uhonorowane

Plebiscyt na "Wpływową Kobietę Roku" został oficjalnie podsumowany. Wręczenie dyplomów i kwiatów dla wpływowych kobiet odbyło się we wtorek 22 marca 2011 r. w restauracji Arkadia. ... ››

Plebiscyt na "Wpływową Kobietę Roku" został oficjalnie podsumowany. Wręczenie dyplomów i kwiatów dla wpływowych kobiet odbyło się we wtorek 22 marca 2011 r. w restauracji Arkadia.

 

Na spotkaniu pojawiły się radomszczanki, które zostały nominowane przez czytelników portalu Radomsko24.pl do tytułu Wpływowej Kobiety Radomska. Każda pani otrzymała dyplom oraz różę, był również czas na zrobienie pamiątkowego zdjęcia.

 

Przypomnijmy - najwięcej głosów w plebiscycie uzyskała Edyta Sapis - radna miejska, o której mówi się że 'wchodzi oknem, gdy wyrzucą ją drzwiami'. II miejsce zajęła Andżelika Chodorek, Prezes Radomszczańskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Na III miejscu znalazła się Prezydent Radomska Anna Milczanowska.

 

- Chciałabym podziękować wszystkim czytelnikom portalu za to, że brali udział w plebiscycie, za nominacje. Było nas 9 kobiet, myślę że to dobrze, że przekrój był duży - w plebiscycie brała udział zarówno pani prezydent, dziennikarka czy osoby z organizacji pozarządowych. Dostrzeżone były problemy szerszej grupy mieszkańców naszego miasta - powiedziała nam laureatka plebiscytu, Edyta Sapis.

- Tytuł Wpływowej Kobiety zobowiązuje mnie do dalszej pracy, chociaż bardziej motywują mnie niepowodzenia. Lubię jak się dzieje coś dobrego, fajnego w naszym mieście. Tu się urodziłam, tu żyję, wychowuję swoje dzieci. I chciałabym, żeby to miasto piękniało, żeby się tu coś działo, żebyśmy byli dumni z tego miasta. - dodała.

 

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim wyróżnionym paniom!

Więcej o:
wpływowa kobieta plebiscyt głosowanie nominacje
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE