Radomsko, Łódzkie 8.9o Czwartek, 21 Listopada 2019

Ponad cztery promile i kierował!

Alert 112

Trudno uwierzyć, że kierował samochodem mając ponad cztery promile w organizmie. 1 marca około godziny 14.30 dyżurny policji otrzymał informację, że na ulicy Narutowicza w Radomsku doszło do zdarzen...

Trudno uwierzyć, że kierował samochodem mając ponad cztery promile w organizmie. 1 marca około godziny 14.30 dyżurny policji otrzymał informację, że na ulicy Narutowicza w Radomsku doszło do zdarzenia drogowego.

 

Mundurowi na miejscu ustalili, że kierujący oplem tigrą cofając uderzył w stojącego za nim fiata ducato. Najprawdopodobniej 28 -letni kierujący oplem nie widział fiata. Nic w tym dziwnego, bo był on kompletnie pijany. Badanie jego stanu trzeźwości, przeprowadzone przez policjantów, wykazało 4,4 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze dowiedzieli się, że 28 -latek spożywał alkohol wraz ze swoim kolegą i kiedy mieli już "dość" postanowił jechać do domu samochodem znajomego. Żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń ciała. Postępowanie w tej sprawie prowadzą radomszczańscy policjanci. Nieodpowiedzialnemu kierowcy grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów, grzywna lub też inna kara przewidziana w przepisach prawa.

 

źródło: KWP Łódź

komentarze