Piąte zwycięstwo Mechanika

Tym razem drużyna Mechanika odprawiła z bagażem trzech bramek zespół LKS-u Lubochni. Bramki dla naszej drużyny strzeli: Marcin Antaczak - 2 w 76 i 82 minucie oraz Jakub Buliński w 90. To już... ››

Kolejne zwyciestwo MechanikaTym razem drużyna Mechanika odprawiła  z bagażem trzech bramek zespół LKS-u Lubochni. Bramki dla naszej drużyny strzeli: Marcin Antaczak - 2 w 76 i 82 minucie oraz Jakub Buliński w 90. To już piąte zwycięstwo Mechanika w rozgrywkach piotrkowskiej klasy okregowej.

Najgroźniejszy rywal Mechanika, w walce o awans, LUKS Gomunice rozgromił  u siebie rezerwy Włókniarza Zelów 6:0, i objął prowadzenie w ligowej tabeli dzięki lepszej różnicy bramek. Obie drużyny zgromadziły po 15 punktów. Trzecia jest ekipa Zjednoczonych Bełchatów z 10 punktami  w dorobku.

Mechanik Radomsko - LKS Lubochnia 3:0 (0:0)
Marcin Antczak 76, 82, Jakub Buliński 90

Mechanik: Dawid – Kociuga, Radziejewski, Frączyk, Woźniak (83. Michalak) – Brych (78. Buliński), Gloc (83. Dryja), Antczak, Olejnik (69. Makowski) – Walioszczyk, Michalski.
Lubochnia: Szczepański – Kochelski, P.Brandeburski, B.Brandeburski, Gogol – Chmielewski (78. Krześniewski), Bernaciak, Mucha, Starzyński – Gaugier (78. Rusek), Pietrzyk (46. Goździk)

Zjednoczeni Bełchatów -  LKS Mierzyn 2:2
GUKS Gorzkowice  -  Omega II Kleszczów  spotkanie  rozegrane zostanie 14 września

16. Omega II Kleszczów     4     0        1-13
w kolejności miejsce, zespół, ilość  spotkań, liczba punktów, bramki: zdobyte i stracone

W następnej kolejce Mechanik zmierzy się  w Zelowie z tamtejszym Włókniarzem II.