Radomsko, Łódzkie 5o Czwartek, 15 Listopada 2018

Zatrudnię Mechanika Maszyn Budowlanych – praca od zaraz

Data dodania:

Firma z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów dotyczących budowy dróg i autostrad na terenie całej Europy poszukuje pracowników na stanowisko:
Mechanik Maszyn Budowlanych
Miejsce pracy : okolice Poznania – budowa drogi ekspresowej S5

Zadania:
Diagnostyka, obsługa techniczna i naprawa maszyn budowlanych
Utrzymywanie maszyn w pełnej sprawności technicznej
Wymagamy:
Doświadczenia zawodowego na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej
Prawa jazdy kat. B

Co my Ci gwarantujemy?
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Nadgodziny płatne zgodnie z kodeksem pracy
Praca od zaraz
Gwarantujemy bezpłatne zakwaterowanie oraz jeden ciepły posiłek na terenie budowy
Kontakt:
Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 798 056 274 z nazwą stanowiska - oddzwonimy.
Czekamy na Twoje CV: justhttp://www.ogloszenia.kutno.net.pl/?pd=praca&id=61504yna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Nr wpisu do rejestru: 13 471
100.00 zł
Pracownicy Budowlani
+48798056274
katarzyna.fak@pracownicybudowlani.pl