Pijana (?) 56-latka zatrzymana na rondzie obok MDK w Radomsku

Pijana (?) 56-latka zatrzymana na rondzie obok MDK w Radomsku

Mieszkanka Radomska kierowała samochodem będąc pod wpływem alkoholu? 56-latkę zatrzymali świadkowie na rondzie przy MDK w piątek 3 maja przed godziną 20.00.

Dyżurny radomszczańskiej policji otrzymał zgłoszenie o ujęciu kierowcy peugeota przy ul. Brzeźnickiej - rondo przy MDK. Skierowani na miejsce funkcjonariusze zastali świadków, którzy wskazali kobietę przed chwilą przez nich ujętą.

Świadków zaniepokoił sposób jazdy peugeota. Podejrzewając, że kierowca może być nietrzeźwy uniemożliwili dalszą jazdę i powiadomili policję.

- Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce przejęli czynności. Kierującą peugeotem okazała się 56-letnia mieszkanka Radomska. Kobieta odmówiła poddania się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, w związku z czym pobrano od niej krew w celu ustalenia stanu trzeźwości – wyjaśnił przebieg zdarzenia mł. asp. Dariusz Kaczmarek z policji w Radomsku.

Policjant dziękuje świadkom za szybką reakcję, która być może zapobiegła tragedii. Kierujący nietrzeźwi są olbrzymim zagrożeniem dla bezpieczeństwa na drogach. Dlatego warto reagować i poinformować policję pod numerem 112.

Więcej o:
pijany nietzreźwy rondo policja pijany kierowca
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE