Noworoczny Halowy Turniej Piłki Nożnej zakończony

Zakończył się dwudniowy VIII Noworoczny Halowy Turniej Piłki Nożnej.

Triumfatorem drugiego dnia rywalizacji (24 stycznia), okazali się piłkarze z RKS Mechanik Radomsko, rocznik 2000. Drugie miejsce zajęła druga drużyna RKS Mechanik, natomiast na trzecim stopniu podium uplasował się Skalnik Sulejów. Odpowiednio czwarte i piąte miejsca zajęły LKS Mierzyn i GLKS Kłomnice.

Pamiątkowe puchary i dyplomy wręczył w imieniu Prezydenta Miasta Radomsko przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej Paweł Pichit, Prezes RKS Mechanik Radomsko Robert Koniarski oraz Członek Zarządu RKS Mechanik Maciej Sztompka.

- Turniej uważamy za bardzo udany stojący na przyzwoitym poziomie w którym nie zabrakło wielu emocji, uczestniczyło w nim około 140 zawodników – mówi Robert Koniarski, prezes RKS Mechanik Radomsko.

Relacja z pierwszego dnia turnieju w tym miejscu.