Targi Pracy po raz drugi w Radomsku. Zgłoszenia pracodawców do 30 marca

Mieszkańcy będą mieli możliwość zapoznać się z ofertami firm i instytucji z całego powiatu.

Ubiegłoroczna edycja Targów cieszyła się sporym powodzeniemPracodawcy z terenu Radomska oraz całego powiatu radomszczańskiego zaprezentują swoją ofertę na tegorocznych Targach Pracy, które mają za zadanie ułatwić osobom bezrobotnym i poszukującym pracy znalezienie odpowiedniego stanowiska w danej branży. Odbędą się 23 kwietnia 2012 r. w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. Targi Pracy odbędą się u nas już drugi raz.

 

Poprzednim razem wydarzenie cieszyło się zainteresowaniem oraz całkiem dobrą frekwencją, przybyło ok. 1000 mieszkańców z całego powiatu, a w konferencji dotyczącej aktualnej sytuacji na rynku aż 400 osób, w tym uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Radomska, zaproszeni goście oraz mieszkańcy zainteresowani tematem. Odbyły się również warsztaty, które zostały poprowadzone przez doradców z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej z Piotrkowa Trybunalskiego. Wzięło w nich udział ponad 40 osób.

 

Uczestnicy Targów Pracy mieli możliwość zapoznania się z ofertą z 27 firm i instytucji. W tym roku, ze względu na udaną poprzednią edycję, liczymy na jeszcze większe zainteresowanie przedsiębiorców oraz mieszkańców. Jest to wyśmienita okazja by nie tylko dogłębnie zapoznać się z ofertami pracy, ale również podjąć się którejś z nich.  Udział w Targach Pracy jest oczywiście bezpłatny.

 

Wszyscy pracodawcy, którzy są zainteresowani udziałem w tym wydarzeniem, powinni wypełnić wcześniej formularz zgłoszeniowy (do pobrania poniżej) oraz wysłać go do 30 marca br. pocztą elektroniczną na adres targipracy@pup-radomsko.pl; faksem na numer (44) 683 73 59; pocztą: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku, ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko, lub dostarczyć osobiście do siedziby Urzędu, pok. nr 8 w terminie do dnia 16 marca 2012 r.

 

Portal Radomsko24.pl jest patronem medialnym Targów Pracy 2012.

Więcej o:
targi pracy radomsko targi pracy powiat radomszczański pup radomsko powiatowy urząd pracy targi pracy 2012
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE