Karatecy Randori Radomsko szlifowali formę na zgrupowaniu „ARI” Klub Karate Kyokushin

Karatecy Randori Radomsko szlifowali formę na zgrupowaniu „ARI” Klub Karate Kyokushin

W dniach 24-26 września, czwórka reprezentantów Klubu Karate Randori brała udział w II Zgrupowaniu Szkoleniowym organizowanym przez ARI Klub Karate Kyokushin z Dobrzenia Wielkiego, który prowadzą Sensei Marcel Niemczyk i Sensei Adrianna Niemczyk (medaliści mistrzostw Polski i Europy).

Na zgrupowanie pojechali Zuzanna Pluta, Agata Sobieraj, Urszula Gwóźdź oraz Karol Gołczyk. Gośćmi specjalnymi zgrupowania byli Sensei Igor Lamot (multimedalista mistrzostw Polski i zagranicznych turniejów) oraz Sensei Mateusz Golomb (v-ce mistrz Europy w kata seniorów).

Zgrupowanie odbyło się w malowniczej okolicy nad brzegiem Jeziora Żywieckiego, pośród pięknych stoków Beskidów w Centrum Wypoczynku ODYS.

 Celem zgrupowania oprócz świetnej zabawy, nowych znajomości oraz atrakcji które były pomiędzy treningami (w programie był m.in. spływ kajakowy, ognisko, spacer po górach) było poszerzenie wiedzy z zakresu technik kata oraz kumite, które niewątpliwie przydadzą się karatekom RANDORI podczas udziału w przyszłych turniejach jak również w samodoskonaleniu się. 

Więcej o:
randori klub randori radomsko karate radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE