Starostwo zaprasza na wycieczkę po powiecie radomszczańskim

Starostwo zaprasza na wycieczkę po powiecie radomszczańskim Fot. mat. organizatora

Starostwo Powiatowe w Radomsku zaprasza na wycieczkę po powiecie radomszczańskim, i nie tylko. Odbędzie się ona 14 lipca 2024 r.

Uczestnicy wycieczki odwiedzą Muzeum Ludowe w Przedborzu, poznają ciekawe i wyjątkowe przyrodniczo miejsca związane z naszym regionem. Dowiedzą się, co miało wpływ na zmienność otaczającego nas krajobrazu i skąd bierze się różnorodność gatunków roślin i zwierząt, które możemy tu spotkać.

- Jedyne czego potrzebujecie, to wygodne ubranie i buty, coś na ząb i dobry humor. Dystans do przejścia, z większymi przerwami, to ok 10 km. Resztą zajmiemy się my – zachęcają organizatorzy. 

Wycieczka skierowana jest do mieszkańców powiatu radomszczańskiego (dorośli, rodziny z dziećmi w wieku od 10 lat). Udział dzieci jest możliwy jedynie pod opieką i na odpowiedzialność rodzica lub opiekuna.

Osoby chcące wziąć udział w wycieczce dokonują zapisów osobiście w siedzibie Organizatora tj. Starostwo Powiatowe w Radomka, ul. Leszka Czarnego 22, 97-500 Radomsko, Biuro Promocji i Rozwoju Powiatu, pokój 422 lub 417, od czwartku (4.07.2024) do środy (10.07.2024 r.) w godzinach 7:30 – 15:30 lub za pośrednictwem e-mail: promocja@radomszczanski.pl.

Zapisy przyjmowane będą na podstawie wypełnionej i dostarczonej osobiście lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (skan, dobrej jakości zdjęcie) Formularza zgłoszeniowego stanowiącego Załącznik nr 2 do regulaminu wycieczki regulaminu, do dnia 10 lipca 2023 r. lub do wyczerpania limitu miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dokumenty związane z wycieczką, w tym regulamin i program wycieczki, formularz zgłoszeniowy do pobrania poniżej.

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański starostwo radomsko wycieczka wakacje

Załączniki

regulamin-wycieczki-wedrujemy-pasmem-przedborsko-malogoskim.pdf

zalacznik-nr-1-program-wycieczki.pdf

zalacznik-nr-2_formularz-zgloszeniowy.pdf

Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE