25 kwietnia szkoły ponadpodstawowe organizują Dzień Otwarty

25 kwietnia szkoły ponadpodstawowe organizują Dzień Otwarty Fot. arch. redakcji

Chcecie osobiście obejrzeć gdzie warto kontynuować naukę? Możecie to zrobić już 25 kwietnia, gdy we wszystkich radomszczańskich szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez powiat zorganizowany będzie tzw. Dzień Otwarty. W ZSP w Przedborzu – Dzień Otwarty zaplanowano 22 kwietnia.

Harmonogram:

I Liceum Ogólnokształcące w Radomsku: w godz. 9.00 – 14.30 obejrzeć można będzie stoisko językowe, zajęcia w pracowniach przedmiotowych. Zaplanowano także oprowadzanie ósmoklasistów po budynku szkoły oraz terenie wokół szkoły, spotkania z nauczycielami i uczniami.

II Liceum Ogólnokształcące w Radomsku: w godz. 11.00 – 14.00 odbywać się będą prezentacje w pracowniach lekcyjnych, pokazy doświadczeń chemicznych i fizycznych, konsultacje z nauczycielami.

Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku: w godz. 9.00 – 13.00 można będzie oglądać pracownie, na sali gimnastycznej przygotowane zostaną stoiska informacyjne dot. różnych branż, zaplanowano spotkanie z przedstawicielem branży dekarskiej (nowy kierunek), wojskowej, pokazy makijażu, możliwość skosztowania potraw przygotowanych przez kucharzy.

Zespół Szkół Elektryczno – Elektronicznych w Radomsku: w godz. 9.00 – 14.00 można będzie dowiedzieć się szczegółów dotyczących takich specjalności jak m.in. technik elektryk, technik elektronik, technik reklamy, technik informatyk, technik programista, zwiedzić pracownie, spotkać z obecnymi uczniami szkoły

Zespół Szkół Ekonomicznych w Radomsku: w godz. 9.00 – 14.00 zaplanowano zwiedzanie pracowni lekcyjnych, pokazy związane z kierunkami nauki, m.in. hotelarstwo i fotografika.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Radomsku: w godz. 9.00 – 14.00 zostaną otwarte pracownie lekcyjne, nauczyciele dyżurujący będą odpowiadać na pytania przyszłych uczniów, a obecni uczniowie oprowadzą ich po szkole.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Przedborzu. Tu Dzień Otwarty odbywa się 22 kwietnia! W godz. 9.00 – 13.00 zaplanowano różnego rodzaju zadania i gry sprawnościowe, prezentacje oraz oprowadzanie po terenie szkoły.

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański dzień otwarty
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE