Zespół Coldlight wystąpi w finale przeglądu "Rockowanie"

W dniu 27 czerwca o godz.17.00 odbędzie się w Łódzkim Domu Kultury finał Festiwalu Muzycznego ROCKOWANIE z udziałem laureatów poszczególnych eliminacji rejonowych. Wśród nich Coldlight z Radomska.

W dniu 27 czerwca o godz.17.00 odbędzie się w Łódzkim Domu Kultury finał Festiwalu Muzycznego ROCKOWANIE z udziałem laureatów poszczególnych eliminacji rejonowych. Wystąpią zespoły: Coldlight z Radomska, Hazard, Co z Tego, Rail, Maze of Sound, Manuka, Tabula Raza. Gościnnie wystąpi zespół NORMALSI.
 Coldlight podczas koncertu. Dni Radomska 2013
Ideą organizacji Festiwalu Muzycznego ROCKOWANIE jest promowanie grup muzycznych działających w Łodzi i na terenie województwa łódzkiego.  Organizatorami są: Łódzki Dom Kultury, Radio Łódź S.A., Dziennik Łódzki, a partnerami -  Miejski Ośrodek  Kultury  w Skierniewicach, Wieluński Dom Kultury, Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie, Kutnowski Dom Kultury, Miejski Dom Kultury w Radomsku, Skyy Pub w Piotrkowie Trybunalskim.

Powołana przez organizatorów Rada Artystyczna zakwalifikowała do udziału w koncertach eliminacyjnych prawie 40 zespołów. Koncerty odbyły się na przełomie maja i czerwca w: Radomsku, Bełchatowie, Wieluniu, Kutnie, Piotrkowie Tryb., Skierniewicach oraz Łodzi. Do finału zakwalifikowano  siedem zespołów,  które rywalizować  będą o tytuł najlepszego zespołu.

Laureat pierwszego miejsca otrzyma nagrody w postaci:
- koncertu w studiu Radia Łódź S.A. który zostanie wyemitowany na antenie 
oraz zarejestrowany i wydany w postaci płyty live
- występu podczas Mixera Regionalnego 2014 na dużej scenie,
- promocji medialnej na łamach Dziennika Łódzkiego oraz Radia Łódź S.A
- sesji zdjęciowej realizowanej przez Studio Fabryka

Podsumowaniem festiwalu będzie mini-trasa koncertowa z udziałem trzech najlepszych zespołów, które wystąpią przed publicznością miast - współpartnerów festiwalu, w których odbywały się eliminacje.

Więcej o:
festiwal rockowanie coldlight festiwal
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE