Już dziś Jesienne Wietrzenie Szafy!

Już dziś zapraszamy na Jesienne Wietrzenie Szafy! Startujemy o godzinie 17.00 w Pizzerii Dziewiątka przy ul. Reymonta 62.

Już dziś zapraszamy na Jesienne Wietrzenie Szafy! Startujemy o godzinie 17.00 w Pizzerii Dziewiątka przy ul. Reymonta 62.

Na czym polega Wietrzenie Szafy? To proste. Na wymianie ubrań, ubranek dla dzieci, książek, płyt CD czy biżuterii. Na pewno każdy z Was ma w domu rzeczy, w których już nie chodzi, lub które tylko zbierają kurz. Zamiast zalegać u Was, rzeczy te mogą odnaleźć swoj drugi dom i drugie życie!

 

Boisz się, że nic nie wymienisz? Podczas Wietrzenia Szafy umożliwiamy także sprzedaż rzeczy za niewielką kwotę, na wypadek gdyby osoba zainteresowana Twoimi rzeczami nie miała nic, co zainteresuje Ciebie.

 

Regulamin Jesiennego Wietrzenia Szafy

1. Organizatorem imprezy "Jesienne wietrzenie szafy” jest portal Radomsko24.pl we współpracy z Pizzerią 9 (w której odbędzie się impreza). Impreza rozpocznie się o godzinie 17.00 i potrwa ok. 2 godzin.

2. Przedmiotem wymiany mogą być ubrania, szale, torebki, biżuteria, książki, płyty CD itp. Za sprawność i legalność wymienianych przedmiotów odpowiadają osoby, które przyniosą je na wymianę.

3. Przyniesione przez uczestników imprezy przedmioty rzeczy muszą być w dobrym stanie - uprane, wyprasowane - takie, jakie sami chcielibyście dostać.

4. Wszystkie rzeczy do wymiany wyłożymy na stolikach i kanapach, a Was i Wasze stoiska specjalnie oznaczymy, żeby łatwo było odnaleźć właścicieli.

5. Kiedy znajdziecie coś ciekawego na stoiskach innych osób, będziecie mogli negocjować warunki wymiany (rzecz za rzecz a może za symboliczną kwotę? To od Was zależy na jakich warunkach się wymienicie).

6. Nie gwarantujemy, że uda Ci się wymienić wszystkie rzeczy, bo to zależy od samych uczestników.

7. Każdy uczestnik jest odpowiedzialny za rzeczy które przyniósł oraz na które się wymienił – dlatego po zakończeniu imprezy prosimy o zabranie wszystkich swoich rzeczy; za przedmioty zgubione lub pozostawione na miejscu nie bierzemy odpowiedzialności.

8. Najważniejsze - baw się dobrze, wypij kawę/ herbatę, zjedz pizzę, poznawaj nowych ludzi - na pewno będzie fajnie!

Więcej o:
jesienne wietrzenie szafy wymiana ciuchów pizzeria 9
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE