Wspólny Samorząd dziękuje za kampanię

Wspólny Samorząd wraz z kandydatem na prezydent Jackiem Gębiczem na konferencji prasowej podziękowali za ten czas kampanii, wszystkim którzy byli w nią zaangażowani oraz mieszkańcom, którzy gościli ich w swoich domach.

Na miejsce spotkania kandydaci wybrali sobie park na placu 3 Maja, od którego rozpoczynali kampanię.

- Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy byli z nami przez ten czas. Przede wszystkim mieszkańcom Radomska i powiatu radomszczańskiego, bo był to trudny okres dla nich też. Musieli nas gościć w swoich domach i poświęcić swój bardzo cenny czas. Za wszystkie niedogodności wszystkich serdecznie przepraszamy, ale na tym polega kampania i takie są prawa, że chcieliśmy dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców. Mam nadzieję, że nam to udał. Jeśli chodzi o samo stowarzyszenie to nic się nie zmienia, bez względu na wynik wyborów zawsze będzie blisko wszystkich ludzi
- mówiła Beata Pokora.

Kandydat na prezydenta Jacek Gębicz, podkreślał, że najważniejszym elementem jego kampanii, były bezpośrednie spotkania z mieszkańcami Radomska. Wniosły one wiele cennej wiedzy - co należy zmienić i poprawić w mieście. 

- Spotkania z mieszkańcami dały nam dużo nowej wiedzy. Owszem o problemach głównych miasta wiemy prawie wszystko. Natomiast mieszkańcy przekazywali nam takie problemy, o których nie wiemy, drobne, ale które dla nich są bardzo ważne.

Więcej o:
wybory samorządowe 2018 wybory 2018 wybory radomsko jacek gębicz
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE