Wigilijne spotkanie w Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym w Radomsku

Wigilijne spotkanie w Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym w Radomsku Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku

Były życzenia, opłatek, wigilijna uczta i przepiękny, wzruszający spektakl bożonarodzeniowy. Tak wyglądało wigilijne spotkanie zorganizowane w środę, 20 grudnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Radomsku.

Uczestniczyli w nim wychowawcy, pracownicy oraz podopieczni i ich rodzice, a także przyjaciele ośrodka, wśród których byli: wicestarosta Małgorzata Lewandowska, przewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Zygma, naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego Andrzej Kucharski, a także m.in. prezydent Radomska Jarosław Ferenc.

Obecnych powitała Katarzyna Morga, dyrektor SOSW, która podziękowała gronu pedagogicznemu, pracownikom administracji, rodzicom, podopiecznym oraz władzom powiatu za współpracę i pomoc. Złożyła także życzenia, aby „świąteczne stoły połączyły kochające rodziny”. Do tych życzeń dołączyli wicestarosta Małgorzata Lewandowska i przewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Zygma.

- Wasza praca w Ośrodku na pewno jest bardzo trudna, ale wkładacie w nią wiele serca i miłości. I za to serdecznie Wam dziękuję w imieniu swoim i całego Zarządu Powiatu - mówiła wicestarosta Małgorzata Lewandowska, która życzyła wszystkim zdrowych, radosnych, wspaniałych Świąt, a w nadchodzącym roku - dużo sił, energii do działania, satysfakcji z pracy i wiele ludzkiej życzliwości.

W wyjątkowy nastrój wprowadził wszystkich wyjątkowy spektakl przygotowany przez wychowawczynie i podopiecznych SOSW, uczestników projektu „Rehabilitacja Plus”.

Więcej o:
radomsko sosw radomsko święta wigilia boże narodzenie spotkanie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE