[WIDEO] Biegali i promowali zdrowy styl życia. Za nami bieg „Szansa na 5. Trzeźwo-Zdrowo-Sportowo”

[WIDEO] Biegali i promowali zdrowy styl życia. Za nami bieg „Szansa na 5. Trzeźwo-Zdrowo-Sportowo” Fot. Wojciech Bojdo/ UM Radomsko

Ponad 200 zawodników z całej Polski wzięło udział w siódmej edycji biegu „Szansa na 5. Trzeźwo – Zdrowo - Sportowo”. Impreza została zorganizowana w Radomsku w sobotę, 2 grudnia 2023 r. przez Klub Wzajemnej Pomocy „Szansa”.

Przed głównym biegiem został zorganizowany bieg rekreacyjny.

O godz. 14.00 wystartował bieg główny. Z dystansem 5 km zmierzyło się blisko 200 zawodników. Byli wśród nich również miłośnicy nordic walking.

- Na liście uczestników mamy zawodników z Bydgoszczy, Konina, Warszawy, czy z Łodzi. Jest to bardzo fajna idea promowania sportu i zdrowego-trzeźwego stylu życia – mówi Dariusz Kopeć, organizator wydarzenia.

- Nie ma złej pogody na bieganie. Są tylko słabe charaktery. Bieg „Szansa na 5” jest biegiem wyjątkowym. Jest to symboliczne zamknięcie sezonu dla biegaczy i dlatego zawsze tak chętnie w nim bierzemy udział – podkreśla Artur Szpnder, uczestnik biegu.

Oprócz Klubu Wzajemnej Pomocy „Szansa”, w organizację wydarzenia zaangażowały się również grupy: Rozbiegajmy Radomsko, Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko oraz Morsy z Radomska.

Patronat medialny nad biegiem objął portal Radomsko24.pl

Wyniki biegu dostępne są W TYM MIEJSCU.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko bieg szansa na 5
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE