Szkoła w Stobiecku Szlacheckim wygrała kolejną pracownię

Szkoła w Stobiecku Szlacheckim wygrała kolejną pracownię Fot. UG Ładzice

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stobiecku Szlacheckim wygrał kolejną pracownię komputerową (16 laptopów i szafę do ich przechowywania) w konkursie „Fundusze Norweskie i EOG - o tym się wie”.

W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych z całej Polski. Wpłynęło 2389 prac konkursowych.

Zadaniem uczestników było stworzenie cyfrowej pracy plastycznej ilustrującej Fundusze Norweskie i EOG, ich wkład w rozwój ekonomiczny i społeczny Polski lub państw darczyńców tych Funduszy.

Kapituła Konkursowa miała niełatwe zadanie, gdyż poziom prac, które zgłoszono, był bardzo wysoki, a ich liczba przekroczyła najśmielsze oczekiwania.

Szkoła w Stobiecku Szlacheckim zgłosiła do konkursu kilka prac. Wśród zwycięzców znalazła się drużyna CYBER – ZAKRĘCENI składająca się z uczniów klasy IV uczęszczających na dodatkowe zajęcia z robotyki i programowania.

Czwartoklasiści wraz z koordynatorem projektu stworzyli  pracę, która znalazła się na podium wśród 100 zwycięskich projektów z całej Polski.

Nagroda główna i nagrody dodatkowe dla członków drużyny zostaną wkrótce przekazane przez organizatorów.

Więcej o:
powiat radomszczańskim stobiecko szlacheckie szkoła stobiecko szlacheckie konkurs pracownia komputerowa
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE