Premier tym razem nie odwiedzi powiatu radomszczańskiego. Ale wkrótce do wizyty dojdzie...

Premier tym razem nie odwiedzi powiatu radomszczańskiego. Ale wkrótce do wizyty dojdzie... Fot. Wojciech Bojdo

Dziś informowaliśmy, że w środę, 15 czerwca 2022 r. premier Mateusz Morawiecki prawdopodobnie przyjedzie do powiatu radomszczańskiego. Z nieoficjalnych informacji wynikało, że weźmie udział w otwarciu nowego przedszkola w Gomunicach oraz prezentacji na dworcu PKP w Radomsku pociągu „Warszyc”. Do wizyty jednak nie dojdzie. Tym razem...

Wójt gminy Gomunice, Paweł Olejniczak poinformował naszą redakcję, że spodziewał się wizyty premiera. We wtorek (14 czerwca) w południe otrzymał jednak oficjalną informację z której wynika, że Mateusz Morawiecki nie przyjedzie.

Mateusz Morawiecki nie przyjedzie również do Radomska. Centrum Informacyjne Rządu poinformowało, że w środę, 15 czerwca premier weźmie udział w spotkaniu grupy państw unijnych Sojuszu Północnoatlantyckiego w Hadze.

- Niestety, obowiązki uniemożliwiły panu premierowi wizytę w powiecie radomszczańskim. Jestem jednak przekonana, że w najbliższym czasie do takiej wizyty dojdzie – powiedziała portalowi Radomsko24.pl poseł Anna Milczanowska (PiS).

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański mateusz morawiecki premier wizyta premier morawiecki
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE