Potrzebujesz porady? Sprawdź, gdzie możesz ją uzyskać za darmo

Potrzebujesz porady? Sprawdź, gdzie możesz ją uzyskać za darmo Fot. pixabay.com

Publikujemy listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa, dostępnego dla mieszkańców powiatu radomszczańskiego (zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej).

Lista (do pobrania w załączniku) zawiera dane jednostek nieodpłatnego poradnictwa, uporządkowane według tematyki poradnictwa, w tym jednostek publicznych, jednostek niepublicznych działających na zlecenie oraz jednostek prowadzących działalność pożytku publicznego działających na zlecenie, którym powierzono zadania z zakresu poradnictwa specjalistycznego na podstawie odrębnych przepisów.

Dane obejmują informacje o nazwie jednostek, zakresie poradnictwa, adresach i danych kontaktowych, w tym o stronach internetowych i numerach telefonicznych, dniach i godzinach działalności oraz kryteriach dostępu do usługi.

Na wykazie ujęto także krajowe infolinie tematyczne i inne formy porad świadczone za pośrednictwem komunikacji elektronicznej jako formy poradnictwa również łatwo dostępnego dla mieszkańców powiatu.

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański bezpłatna pomoc porady

Załączniki

lista-jednostek-nieodplatnego-poradnictwa-styczen-2021.docx

Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE