Pod naszym patronatem. Koncert ELDO & Daniel Drumz w Belfaście

W sobotę, 15 września, Klub Belfast zaprasza na koncert ELDO & Daniel Drumz. Jako support wystąpi Emżet&Dj Emgiede. Początek o 20.00.

foto: materiały promocyjne organizatorówW sobotę, 15 września, Klub Belfast zaprasza na koncert ELDO & Daniel Drumz. Jako support wystąpi Emżet&Dj Emgiede. Początek o 20.00.

Eldo

Eldo, właśc. Leszek Kaźmierczak (ur. 27 lipca 1979 w Warszawie) znany również jako Eldoka (pseudonm pochodzi od jego inicjałów L.K - eL do Ka).

Polski raper i muzyk, członek nieistniejącego już zespołu hip-hopowego Grammatik, który tworzył wraz z raperem Jotuze. Kaźmierczak współpracował m.in. z rosyjskim DJ'em Vadimem, czeskim duetem Indy & Wich, a poza środowiskiem hip-hopowym między innymi z Leszkiem Możdżerem oraz Moniką Brodką dla której napisał teksty do utworów pt. "Bajeczka (Intro)" i "Samochody i tramwaje", które ukazały się na albumie wokalistki Moje Piosenki.

W 2001 roku wystąpił w filmie Sylwestra Latkowskiego Blokersi.


EMŻET

Emżet - radomszczański raper. Jest przedstawicielem "starej szkoły rapu" w tym mieście. Pierwsze zarejstrowane melorecyracje w jego wykonaniu datuja się na rok 1999. Współtworzył zespoły UNT Klik, z którym nagrał płytę "Ten rap mówi wszystko (2001 r.) i PNW (Projekt Na Wdechu). Od kilku lat nagrywa solo. Jak do tej pory wydał własnym sumptem trzy płyty ("400 styli i jeden Emżet" (2003 r.); "Fartczyniefart" (2006 r.) i "Parexellence" (2011 r.) - wspólnie z Łukaszem K.). Aktualnie pracuje nad kolejną solową płytą. Na koncercie planuje zagrać kawałki będące przekrojem jego dotychczasowego dorobku płytowego i materiał premierowy. Jego podejście do rapu jest bezkompromisowe, zawsze mówi o tym co go cieszy i boli i nie boi się podejmować trudnych tematów.


Emgiede a.k.a. Marian - radomszczański producent i scratch DJ najstarszego pokolenia. Pierwsze produkcje spod jego ręki wyszły w roku 2000 i od tamtej pory stale współpracuje z Emżetem. Razem z Emżetem, Kaelem i Radnym współtworzył skład UNT Klik i wyprodukował na ich jedyną wspólna płytę wszystkie podkłady (oprócz jednego, autorem którego był Raziel). Na płycie "Fartczyniefart" Emżeta można usłyszeć kilka jego podkładów i scratch`y. Ostatnio udzielił się na gramofonach na płycie Wszelkie Bro "Bier to i nie pierdol". Preferuje old school`owe podejście do rapu w kwestii muzycznej. Jego bity to zawsze "czysty sampling". Aktualnie pracuje nad mixtape`em na którego ma zamiar zaprosić czołówkę radomszczańskiej sceny rapowej i może kogoś spoza naszego pięknego miasta.


Klub Belfast Radomsko (ul.Kasztelańska 3)
,start 20.00. Bilety 25zł (przedsprzedaż) / 30zł (w dniu koncertu)
. Przedsprzedaż biletów w klubie Belfast, ilość biletów ograniczona.

Imprezę wspiera portal Radomsko24.pl

Więcej o:
belfast koncert emżet eldo
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE