Nowy zastępca komendanta radomszczańskiej policji rozpoczął pracę

Nowy zastępca komendanta radomszczańskiej policji rozpoczął pracę

Ma 48 lat. W policji pracuje od 1994 roku. W Komendzie Powiatowej Policji w Radomsku pracował przez 10 lat. Dostał rozkaz i awans… Trafił do wieluńskiego garnizonu. Od dziś (7 lutego) Robert Baryła – dotychczasowy zastępca komendanta Komendy Powiatowej Policji w Wieluniu powrócił do Radomska w randze pierwszego zastępcy komendanta Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Komendant Robert Baryła zastąpił na stanowisku dotychczasowego zastępcę komendanta Dariusza Szulca, który przeszedł na emeryturę.

- 6 lutego 2020 roku Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi, Andrzej Łapiński powierzył mi obowiązki pełnienia I zastępcy komendanta Komendy Powiatowej Policji w Radomsku. Jest to równoznaczne z tym, iż o dziś, czyli od piątku 7 lutego rozpocząłem pracę na wymienionym stanowisku w radomszczańskim garnizonie - mówi komendant Robert Baryła.

Nowemu zastępcy komendanta radomszczańskiej policji jednostka nie jest obca. W KPP w Radomsku pracował od 2001 roku. W latach 2006-2016 był naczelnikiem wydziału kryminalnego.

- Pomimo tego, że pracowałem w Wieluniu interesowałem się tym, co dzieje się w Radomsku. To jest moje rodzinne miasto, miasto bliskie mojemu sercu. Zdobyte zawodowe doświadczenie postaram się jak najlepiej wykorzystać na powierzonym mi przez komendanta wojewódzkiego policji w Łodzi stanowisku – usłyszeliśmy od I zastępcy komendanta KPP w Radomsku, Roberta Baryła.

Więcej o:
komenda powiatowa policji w radomsku kpp radomsko policja radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE