Nabór na misję gospodarczą do Dubaju

Nabór na misję gospodarczą do Dubaju

Samorząd Województwa postanowił udzielić przedsiębiorcom wsparcia w nawiązaniu i rozwijaniu relacji biznesowych z partnerami z rynków arabskich. Został ogłoszony nabór na misję gospodarczą do Dubaju. Rejestracja trwa do 13 sierpnia

Misja gospodarcza do Dubaju odbędzie się w I połowie października tego roku w ramach szerokiego programu promocji gospodarczej podczas Światowej Wystawy EXPO Dubai 2020.

Misja daje możliwość udziału w Wystawie Światowej EXPO 2020 a także w największych międzynarodowych targach handlowych dla produktów kosmetycznych - Beautyworld Middle East.
Podczas misji zorganizowane zostaną spotkania z udziałem ekspertów, celników, indywidualne spotkania match–makingowe z zagranicznymi partnerami biznesowymi, wizyty studyjne oraz wydarzenie promujące potencjał łódzkich przedsiębiorców.

Wyjazd na misję poprzedzi spotkanie informacyjne dla firm z udziałem eksperta od rynków arabskich.

Aby wziąć udział w rekrutacji na misję należy zarejestrować się na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 16 sierpnia.
Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do przedsiębiorców:

- z sektora MŚP,
- posiadających siedzibę/oddział w województwie łódzkim,
0 reprezentujących branże: kosmetyczną, farmaceutyczną i medyczną
Spośród wszystkich firm, uczestniczących w procesie rekrutacji, wybranych zostanie 12, które wezmą udział w misji gospodarczej do Dubaju.

Rejestracja trwa do 13 sierpnia br. do godz. 12.00.

Szczegółowe informacje na temat misji ora spotkania informacyjnego dostępne są na stronie Łódzkie dla Biznesu.

Spotkanie informacyjne oraz wyjazd na misję realizowane są w ramach II etapu projektu ,,Promocja gospodarcza łódzkich strategicznych sektorów gospodarczych na Dalekim i Bliskim Wschodzie podczas światowych wydarzeń gospodarczych”.

Więcej o:
Nabór na misję gospodarczą do Dubaju EXPO Dubai 2020
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE