Letnie kino pod gwiazdami - już dziś

Już dziś za sprawą Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi, plac 3 Maja, zamieni się w największe w regionie wakacyjne kino pod gwiazdami.AHE, Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w... ››

Już dziś za sprawą Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi, plac 3 Maja, zamieni się w największe w regionie wakacyjne kino pod gwiazdami.


AHE, Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Radomsku, po raz drugi, w partnerstwie z Miejskim Domem Kultury w Radomsku, organizuje Kino Letnie z AHE.

 

Akademia wprowadzi mieszkańców Radomska w komediowe klimaty, a to za sprawą projekcji komedii  „Zanim odejdą wody”. Film Tod’a Phillips’a, w którym główne role grają Robert Downey Jr. oraz Zach Galifianakis. Film  opowiada o zabawnych perypetiach dwóch mężczyzn, z których jeden pragnie jak najszybciej dostać się do Los Angeles, żeby zdążyć na poród swego pierwszego dziecka.

 

Aby przekonać się, czy przyszły ojciec dotrze na miejsce przed przyjściem na świat swojego dziecka, zapraszamy wszystkich mieszkańców Radomska na plac 3 Maja. Projekcja filmu zaczyna się o godz. 21:30. Wstęp wolny.

 

Jak zapowiadają organizatorzy, dla uczestników projekcji przewidziano liczne konkursy z  nagrodami.

Więcej o:
kino pod gwiazdami mdk
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE