Kup ciasto, pomóż Iwonie Maliszewskiej pokonać nowotwór

Kup ciasto, pomóż Iwonie Maliszewskiej pokonać nowotwór Fot. nadesłane

Mieszkańcy Woźnik zorganizowali sprzedaż ciast, z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie mieszkanki gm. Lgota Wielka, Iwony Maliszewskiej. Ciasta można kupić w niedzielę, 17 października 2021 r.

W sobotę chętne osoby przynosiły upieczone przez siebie ciasta do siedziby OSP w Woźnikach. W niedzielę prowadzona jest sprzedaż słodkości.

Ciasta sprzedawane są po każdej mszy świętej, odprawianej w kościołach w Lgocie Wielkiej, Dobryszycach, Krzywanicach, Brudzicach oraz Woli Blakowej.

Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie mieszkanki gminy Lgota Wielka, Iwony Maliszewskiej.

Iwona Maliszewska jako przedstawicielka fundacji Omea Life aktywnie angażowała się w pomoc osobom chorym na nowotwór. Dziś sama potrzebuje pomocy. Zachorowała na złośliwy nowotwór piersi i zbiera pieniądze na leczenie nierefundowanym lekiem.

Iwona Maliszewska ma 43 lata, męża i dwoje dzieci. Udało jej się pokonać raka. Od tego czasu angażowała się pomoc osobom cierpiącym na nowotwory. Niestety, szczęście nie trwało długo. Nowotwór nie dał za wygraną. Po roku od zakończenia leczenia, w trakcie którego walkę z nowotworem przegrała siostra pani Iwony - nastąpiła wznowa choroby.

Koszt zakupu lekarstwa to 250 tys. złotych.

Pomóż Iwonie Maliszewskiej pokonać chorobę. WESPRZYJ ZBIÓRKĘ!

Więcej o:
powiat radomszczański gmina lgota wielka akcja sprzedaż ciast woźniki iwona maliszewska zbiórka leczenie nowotwór
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE