Kajakiem po Warcie

Starostwo Powiatowe w Radomsku promuje walory turystyczne powiatu radomszczańskiego. Wraz z ERA Travel zachęca do udziału w spływach kajakowych. Tym razem Wartą.

Na terenie powiatu radomszczańskiego spływy kajakowe organizowane są na różnych trasach, dostosowanych do umiejętności kajakarzy. Są to spływy zarówno rzeką Pilicą, jak i Wartą.

W niedzielę, 22 sierpnia 2021 r. radomszczańskie starostwo zaprosiło do udziału w spływie rzeką Wartą z Łęgu do Zakrzówka Szlacheckiego. To rodzinna trasa, przeznaczona dla osób, które nie mają dużego doświadczenia.

Czytaj też: ERA Travel zaprasza na spływy kajakowe

- Spływy kajakowe to wspaniała propozycja spędzania wolnego czasu, w sposób aktywny oraz w kontakcie z naturą – podkreśla Małgorzata Lewandowska, wicestarosta powiatu radomszczańskiego.

W niedzielnym spływie kajakowym wzięło udział ponad 50 osób. Byli wśród nich m.in. uczestnicy Ogólnopolskiego Pleneru Fotograficznego im. Stanisława Różewicza. Nad bezpieczeństwem uczestników spływu czuwali ratownicy WOPR.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański spływ kajakowy zakrzówek szlachecki łęg spływ kajakowy warta era travel starostwo radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE