ERA Travel zaprasza na spływy kajakowe

Fot. W. Bojdo

Era Travel Radomsko zachęca do poznawania turystycznych i krajobrazowych walorów powiatu radomszczańskiego. Proponuje m.in. spływ kajakowy z Krzętowa do Przedborza.

Nie trzeba pokonywać wielu kilometrów, by wziąć udział w atrakcyjnych spływach kajakowych, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci. Atrakcje takie zapewnia powiat radomszczański. Dla osób, które chcą skorzystać z tej formy turystyki przygotowano kilka tras, o zróżnicowanym stopniu trudności. Wystarczy wypożyczyć kajaki w jednej z firm, organizujących spływy i rozpocząć wspaniałą przygodę. 

- W powiecie radomszczańskim mamy to szczęście, że możemy korzystać z uroków dwóch rzek: Warty oraz Pilicy. Wartę z kajaka możemy poznawać na trasie Bobry - Łęg - Zakrzówek Szlachecki, natomiast urokami Pilicy zachwycimy się, wybierając jedną z trzech tras lub płynąc na całej długości szlaku. Najbardziej rodzinnym i przyjaznym kajakarzom jest odcinek od Krzętowa do Przedborza. Bardziej wymagający jest odcinek z Maluszyna do Krzętowa. Trasa z Przedborza do Faliszewa przeznaczona jest dla doświadczonych kajakarzy - mówi Marcin Kwarta ze Starostwa Powiatowego w Radomsku.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
powiat radomszczański starostwo radomsko era travel spływy kajakowe pilica
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE