Już dziś Odjechana Noc Filmowa!

Dziś od godziny 20.00 w murach Miejskiego Domu Kultury będzie można się nieźle wystraszyć i pośmiać. Na srebrnym ekranie będzie można zobaczyć 3 tytuły.Filmy wyświetlane będą w... ››

Dziś od godziny 20.00 w murach Miejskiego Domu Kultury będzie można się nieźle wystraszyć i pośmiać. Na srebrnym ekranie będzie można zobaczyć 3 tytuły.

Filmy wyświetlane będą w kolejności:

 

  • "Bez smyczy"

reżyseria: Bobby Farrelly, Peter Farrelly

scenariusz: Kevin Barnett, Bobby Farrelly

produkcja: USA

rok produkcji: 2011

gatunek: Komedia

 

Najlepsi kumple, Rick i Fred (Owen Wilson i Jason Sudeikis), od wielu lat są żonaci. Kiedy w domu zaczynają wykazywać oznaki zniecierpliwienia, ich żony (Jenna Fischer i Christina Applegate) podejmują śmiałą próbę ożywienia swoich małżeństw — dają chłopakom „przepustkę” — tydzień wolności, podczas którego mogą robić wszystko, na co mają ochotę i zatrzymać to tylko dla siebie. Początkowo brzmi to dla Ricka i Freda jak spełnienie marzeń, jednak szybko odkrywają coś zabawnego. Mianowicie, że ich wyobrażenia na temat życia solo oraz siebie samych są kompletnie oderwane od rzeczywistości.

 

  • "Tożsamość"

reżyseria: Jaume Collet-Serra

scenariusz: Oliver Butcher, Stephen Cornwell

produkcja: Francja, Japonia, Kanada, Niemcy, USA, Wielka Brytania

rok produkcji: 2011

gatunek: Thriller, Akcja

 

Doktor Martin Harris (Liam Neeson) budzi się po wypadku samochodowym w Berlinie i odkrywa, że jego żona (January Jones) go nie rozpoznaje, a jego tożsamość przyjął inny mężczyzna (Aidan Quinn). Nie wierzą mu władze, przez które jest ignorowany, poluje na niego tajemniczy zamachowiec. Czuje się samotny i zmęczony. Musi uciekać. Z pomocą przychodzi mu niespodziewany sprzymierzeniec (Diane Kruger). Martin bez namysłu angażuje się w morderczą tajemnicę, która podda w wątpliwość jego zdrowie psychiczne i tożsamość, a także pozwoli mu przekonać się jak daleko jest w stanie się posunąć, żeby odkryć prawdę.

 

  • "Kac Vegas w Bangkoku"

reżyseria: Todd Phillips

scenariusz: Craig Mazin, Todd Phillips

produkcja: USA

rok produkcji: 2011

gatunek: Komedia

 

W kontynuacji bijącej rekordy popularności komedii Kac Vegas Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) i Doug (Justin Bartha) udają się w podróż do egzotycznej Tajlandii na ślub Stu. Po niezapomnianym wieczorze kawalerskim w Las Vegas Stu nie chce ryzykować i planuje przed weselem bezpieczne i spokojne późne śniadanie. Ale życie nie zawsze układa się zgodnie z planem. To, co wydarzyło się w Vegas, przeszło już do historii, ale to, co będzie miało miejsce w Bangkoku, wydaje się po prostu niemożliwe.

(źródło: filmweb.pl)


Początek seansu o godzinie 20.00, planowane zakończenie po północy.

Ceny biletów: 15 zł (przedsprzedaż) i 20 zł (w dniu maratonu)

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników kina do udziału w maratonie!


Więcej o:
odjechana noc filmowa mdk maraton
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE