Budżet obywatelski czy zielony. Wystrartowały konsultacje społeczne

Budżet obywatelski czy zielony. Wystrartowały konsultacje społeczne Fot. ilustracyjne/pixabay.com

Pytania przygotowane przez urzędników są trzy. Dotyczą przeznaczenia pieniędzy z Budżetu Obywatelskiego na tzw. Zielony Budżet Obywatelski. Ruszyły właśnie konsultacje społeczne w tej sprawie.

Prezydent Miasta Radomska, proponuje by przeznaczyć środki finansowe z Budżetu Obywatelskiego na bardziej skuteczną walkę ze smogiem - na tzw. Zielony Budżet Obywatelski.

Pytania:

Czy jesteś za tym, aby Radomszczański Budżet Obywatelski został częściowo przeznaczony na stworzenie tzw. Zielonego Budżetu Obywatelskiego?

Czy jesteś za tym, aby Radomszczański Budżet Obywatelski został w całości przeznaczony na stworzenie tzw. Zielonego Budżetu Obywatelskiego?

Czy jesteś za tym, aby Radomszczański Budżet Obywatelski pozostał w niezmienionej formie?

W ramach konsultacji społecznych urzędnicy proszą mieszkańców Radomska o wypełnienie ankiety TUTAJ i wyrażenie opinii w tej sprawie. Mozą głosować też tradycyjnie – papierowo w wybranych miejskich instytucjach (w godzinach pracy): w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta Radomska, ul. Tysiąclecia 5, w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Radomsku, ul. Leszka Czarnego 22 oraz w Miejskim Domu Kultury w Radomsku, ul. Brzeźnicka 5.

Konsultacje w formie ankiet prowadzone są do 23 lutego.

 

Więcej o:
radomsko urząd miasta zielony budżet obywatelski ochrona środowiska smog
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE