Radomsko, Łódzkie 0o Sobota, 29 Kwietnia 2017

Export Manager w biurze tłumaczeń

Data dodania:
Jeśli interesujesz się formatowaniem testów lub składem graficznym dokumentów, a współpraca z klientami zagranicznymi nie stanowi dla Ciebie problemu zgłoś się do nas. Nie musisz mieć doświadczenia w DTP, my nauczymy Cię wszystkiego co niezbędne do pracy.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Biuro Tłumaczeń Radmal poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

efektywne pozyskiwanie Klientów zagranicznych,
udział w międzynarodowych projektach z zakresu DTP
tworzenie ofert, negocjowanie umów i warunków handlowych
realizacja planów sprzedażowych,
budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

wykształcenie wyższe magisterskie, kierunek: filologia angielska, handel zagraniczny, zarządzanie lub w trakcie studiów,
znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację biznesową,
dobra znajomość obsługi programów biurowych w tym edytorów tekstowych,
wysoka kultura osobista,
nastawienie na sukces,
zaangażowanie
umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

udział w ciekawych i rozwijających projektach,
szkolenia produktowe przygotowujące do wykonywania pracy
pracę w młodym dynamicznym zespole,
szkolenia podnoszące kwalifikacje,
atrakcyjny system motywacyjny.

Mile widziane:

znajomość zagadnień z zakresu DTP
doświadczenie w międzynarodowych kontaktach handlowych

Prosimy przesyłać aplikacje CV oraz list motywacyjny opatrzone klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
100.00 zł
RADMAL Radosław Socha
+48690963639
bok@radmal.com