ZUS i policja dla bezpieczeństwa seniorów

ZUS i policja dla bezpieczeństwa seniorów Fot. KPP Radomsko

W piątek 25 października, w radomszczańskiej placówce Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Radomsku po raz kolejny obchodzono Dzień Seniora. Do działań włączyli się policjanci z komendy Policji w Radomsku.

W tym dniu przy stoisku profilaktycznym każdy zainteresowany mógł skorzystać z porad policjantów i pracowników ZUS w Radomsku.

Do najczęstszych problemów zgłaszanych mundurowym należały te, które dotyczyły bezpieczeństwa osób starszych na radomszczańskich osiedlach, szczególnie w godzinach popołudniowych i wieczornych. Dzielnicowy zaproponował korzystanie z aplikacji Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, na której każdy może nanieść rodzaj zagrożenia naruszającego ład i porządek publiczny.

Wszelkie uwagi związane z różnymi zakłóceniami można też zgłaszać do dzielnicowego ze swojego rejonu. W odnalezieniu policjanta pierwszego kontaktu pomoże darmowa aplikacja „Moja Komenda”. Te i inne informacje usłyszane na spotkaniu seniorzy chętnie przekażą w swoich klubach, na które od lat zapraszają również mundurowych.

Więcej o:
zus zus radomsko tydzień przedsiębiorcy radomsko zus oddział radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE