Zgłoś się do udziału w Grand Prix Kartingowym

Do 17 września przyjmowane są zgłoszenia na Grand Prix Kartingowe Malutkie Resort & Radomsko24 o Puchar Prezydent Miasta Radomska.

Do 17 września przyjmowane są zgłoszenia na Grand Prix Kartingowe Malutkie Resort & Radomsko24 o Puchar Prezydent Miasta Radomska. Zapraszamy do udziału!

 


Kategorie
Zawody odbędą się w dwóch kategoriach - indywidualnej i zespołowej, na torze kartingowym znajdującym się na terenie Malutkie Resort. W zawodach indywidualnych zawodnicy będą mieć do pokonania 5 okrążeń treningowych oraz 5 okrążeń pomiarowych, najlepszy czas jednego okrążenia będzie czasem kwalifikacyjnym. Do wyścigu finałowego zakwalifikuje się 10 osób z najlepszym czasem. W finale natomiast zawodnicy wykonają 3 okrążenia treningowe i 3 pomiarowe.

W zawodach drużynowych mogą wziąć udział zespoły 3-osobowe. Każdy z członków drużyny wykona 5 okrążeń treningowych i 5 pomiarowych, najlepszy czas drużyny to suma czasów najlepszego okrążenia każdego zawodnika. Pięć drużyn z najlepszym czasem trafi do finału, w którym każdy zawodnik przejedzie 3 okrążenia treningowe i 3 pomiarowe.

Eliminacje i program imprezy
Zgłoszenia do udziału w GP Kartingowym przyjmowane są do 17 września, w Malutkie Resort. Wpisowe od każdego uczestnika wynosi 30 zł (w przypadku drużyny - 90 zł za całą drużynę). Osoby niepełnoletnie chcące wziąć udział w zawodach muszą dostarczyć pisemną zgodę rodziców lub pełnoprawnych opiekunów.

Kwalifikacje wśród osób i drużyn zgłoszonych do konkursu odbędą się w dniach: 18-21, 25-28.09.2012 w godz. 16.00 – 18.00. Wielki Finał, do którego awansuje 10 osób z konkursu indywidualnego i 5 drużyn odbędzie się 30.09.2012 w godz. 17.00-19.00. Wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się 30.09.2012 o godz. 19.30.

Nagrody!
Oprócz wspaniałej zabawy wszyscy uczestnicy zawodów mogą także liczyć na atrakcyjne nagrody:

Nagrody w konkursie indywidualnym:
1 miejsce: Kurs prawa jazdy kat. B w Szkole Jazdy „ELCAR” za połowę ceny. Wartość nagrody około 600 zł
2 miejsce: Karnet do miejskiej pływalni MOSiR Radomsko o wartości 72 zł
3 miejsce: Bilet do parku linowego „Malutkie Resort” o wartości 25 złNagrody w konkursie drużynowym:
1 miejsce: 3 x karnet do „SOLPARK Kleszczów” o wartości 120 zł każdy
2 miejsce: 3 x karnet do miejskiej pływalni MOSiR Radomsko o wartości 72 zł każdy
3 miejsce: 3 x bilet do parku linowego „Malutkie Resort” o wartości 25 zł każdy

Gorąco zapraszamy do udziału w imprezie!

 

Regulamin zawodów

Wydarzenie na portalu Facebook

Więcej o:
grand prox gokartowe gokarty malutkie resort
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE