Zdobyli koronę wzniesień radomszczańskich. Otrzymali nagrody

W Starostwie Powiatowym w Radomsku odbyło się wręczenie nagród dla laureatów gry terenowej „Zdobywcy korony wzniesień radomszczańskich”, zorganizowanej w ramach projektu ERA TRAVEL.

Zadaniem uczestników było zdobycie w dniach od 23 grudnia 2021 r. do 2 stycznia 2022 r. ośmiu znajdujących się na terenie powiatu radomszczańskiego wzniesień: Fajnej Ryby, Góry Kozłowej, wzniesienia Bezimiennego Wzgórza, Góry Krzemyczej, Bukowej Góry, wzniesienia Majowej Góry, góry Chełmo oraz Góry Kamieńskiej. Warunkiem zaliczenia zadania było wykonanie przez uczestnika gry na szczycie lub w charakterystycznym dla wzniesienia punkcie zdjęcia i jak najszybsze jego zamieszczenie w komentarzu do postu na fanpage ERA TRAVEL.

Propozycja aktywnego spędzenia wolnego czasu w okresie świątecznej przerwy spotkała się z dużym zainteresowaniem mieszkańców powiatu radomszczańskiego, ale tylko czterech uczestników wyzwania pokonując własne słabości, a także niesprzyjającą aurę zrealizowało  wymienione w regulaminie zadanie. Wśród nich znaleźli się:

Małgorzata Karkoszka – I miejsce
Adam Dukalski – II miejsce
Paweł Dudek – III miejsce
Damian Pawlikowski -  IV miejsce.

Nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu Radomszczańskiego laureatom gry wręczyła Wicestarosta Powiatu Radomszczańskiego Małgorzata Lewandowska.

- Gratuluję państwu podjęcia niełatwego zadania. To właśnie takie wyzwania uczą nas, żebyśmy nigdy się nie poddawali, ale zawsze walczyli do końca. Podziwiam państwa wytrwałość i dziękuję za promowanie turystycznych walorów powiatu radomszczańskiego, a także zachęcanie jego mieszkańców do aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu poprzez poznawanie lokalnych atrakcji - mówiła podczas spotkania Wicestarosta Małgorzata Lewandowska.

Wicestarosta podziękowała także partnerowi wydarzenia Xtreme Fitness Radomsko, które po raz kolejny włączając się w organizowane przez Starostwo Powiatowe w Radomsku turystyczne wyzwanie, ufundowało dodatkowe nagrody.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański era travel korona wzniesień radomszczańskich
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE