Zarejestruj się na III Forum Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju – Łódzkie 2022

Zarejestruj się na III Forum Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju – Łódzkie 2022

Już 23 czerwca br. rozpocznie się III edycja Forum Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju – Łódzkie 2022, która odbędzie się w hotelu VH Andel’s Łódź.

Forum to wydarzenie gospodarcze, organizowane przez Województwo Łódzkie, koncentrujące się na działaniach związanych z procesem sprawiedliwej transformacji, a także na budowaniu i promowaniu innowacyjnej gospodarki z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju. To miejsce dla osób z pomysłami na lepszą przyszłość oraz wszystkich tych, którzy chcą podzielić się swoja wiedzą, szukają nowych rozwiązań i partnerów w biznesie.

Program wydarzenia obejmuje dyskusje panelowe, rozmowy ze specjalistami reprezentującymi różne branże, wystąpienia ekspertów oraz debatę w obszarze transformacji i wyzwań, które się z nią wiążą. Szerokie spektrum tematów oraz znakomici goście sprawią, że Forum będzie ważnym i interesującym miejscem wymiany cennych opinii oraz doświadczeń, pozwoli spojrzeć na wyzwania współczesnej gospodarki z różnych perspektyw wyznaczających pożądane kierunki rozwoju regionu i firm.

Tegoroczne Forum odbędzie się w formule hybrydowej, łączącej obrady stacjonarne z możliwością udziału online. Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji oraz rejestracja – www.forumbiznesu.lodzkie.pl.

Więcej o:
konferencja forum forum biznesu
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE