Zapisz dziecko na bezpłatne badanie USG

Zapisz dziecko na bezpłatne badanie USG

10 kwietnia ruszają zapisy na bezpłatne profilaktyczne badania USG dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat prowadzone przez Fundację Ronalda McDonalda.

Miasto Radomsko podobnie jak w latach ubiegłych przystąpiło do Ogólnopolskiego Programu Profilaktycznych Badań Ultrasonograficznych pod nazwą "Nie nowotworom u dzieci". Specjalistyczny ambulans z Fundacji Ronalda McDonalda, stanie na parkingu przy Urzędzie Miasta Radomsko, ulica Tysiąclecia 5 w dniach 22 kwietnia 2018 r. (niedziela) oraz w 23 kwietnia 2018 r. (poniedziałek). Badania rozpoczną się o godzinie 9.00 i potrwają do godziny 17.00.

Badania są bezpłatne i bezpieczne. Czas potrzebny na badanie to około 15 - 18 minut. Po zakończeniu badania rodzice otrzymują wynik oraz w razie konieczności porady lekarskie.

Zapisy na badania rozpoczną się 10 kwietnia 2018 roku od godz. 8.00 pod numerem telefonu 44 685 45 32 i potrwają do wyczerpania miejsc.

Aby zapisać dziecko na badania należy podać imię i nazwisko dziecka, pesel dziecka oraz imię i nazwisko rodzica (opiekuna prawnego) i numer telefonu. Przy rejestracji rodzic otrzyma informację, w którym dniu i o której godzinie odbędzie się badanie. Udział w badaniu bez wcześniejszej rejestracji nie będzie możliwy.

Uwaga! Badania przeznaczone są wyłącznie dla dzieci będących mieszkańcami Miasta Radomsko.

Ponadto, w tych samych dniach, w ustawionym obok ambulansu namiocie prowadzona będzie rejestracja potencjalnych dawców szpiku dla Fundacji DKMS. Zapraszamy wszystkich chętnych między 18. a 55. rokiem życia do rejestracji w akcji „Dzień Dawcy Szpiku z Fundacją Ronalda McDonalda”.

Więcej o:
usg badanie usg
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE