Wypadek w Bloku Dobryszyce, a w samochodzie pijani. Kto kierował?

Wypadek w Bloku Dobryszyce, a w samochodzie pijani. Kto kierował? Fot. nadesłane przez Czytelnika

Nowy rok na drogach w powiecie radomszczańskim rozpoczął się od fatalnego wypadku. Od zdarzenia z udziałem pijanych. Czy plaga nieodpowiedzialnych nietrzeźwych osób, które wsiadają za kierownicę samochodu kiedyś się skończy?

W sobotę 1 stycznia około godziny 22.00 doszło do wypadku w Bloku Dobryszyce. Wszystko wskazuje na to, że 44-letnia kierująca fordem nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze, a następnie uderzyła w przydrożne drzewo.

- Trzy osoby z pięciu jadących fordem trafiły do szpitala. Kierująca oraz jej partner trafili do aresztu ze względu na ciągłą zmianę zeznań. Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez funkcjonariuszy wykazało w organizmie 44-latki dwa promile alkoholu, a 60-latek miał promil – mówi portalowi Radomsko24.pl, Aneta Wlazłowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Ponadto, kobieta ma zakaz prowadzenia pojazdów oraz była poszukiwana do odbycia wcześniej orzeczonej kary jednego roku pozbawienia wolności.

Więcej o:
wypadek blok dobryszyce piani dobryszyce wypadek w bloku dobryszyce policja radomsko policja
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE