[WIDEO] Kierowca peugeota staranował kapliczkę. Samochód dachował. Znajdujący się w pojeździe mężczyzna był kompletnie pijany

[WIDEO] Kierowca peugeota staranował kapliczkę. Samochód dachował. Znajdujący się w pojeździe mężczyzna był kompletnie pijany Fot. Klaudia Gajda

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w niedzielę, 4 lutego 2024 r. przed godz. 14.00 na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i Staffa w Radomsku.

- Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący peugeotem najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w przydrożną kapliczkę i doprowadził do wywrócenia pojazdu. W miejscu wypadku policjanci zastali wielu świadków oraz nietrzeźwego mężczyznę, znajdującego się w tym samochodzie. Jest to 25-letni mieszkaniec gminy Ładzice. Badanie jego stanu trzeźwości wskazało, że miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Mężczyzna nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała – relacjonuje Aneta Wlazłowska z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Wszystko wskazuje na to, że w chwili wypadku w samochodzie znajdował się jeszcze drugi mężczyzna. Obecnie trwają jego poszukiwania.

25-latek trafi do policyjnego aresztu. Policjanci ustalają, kto kierował samochodem.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko policja radomsko wypadek skrzyżowanie piłsudskiego kapliczka
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE