[WIDEO] Baza Szlachetnej Paczki otwarta. Rodziny czekają na pomoc

[WIDEO] Baza Szlachetnej Paczki otwarta. Rodziny czekają na pomoc Fot. Sebastian Nems

Rozpoczęła się 23. edycja Szlachetnej Paczki. W sobotę 18 listopada o godz. 8:00 Szlachetna Paczka udostępniła internetową Bazę Rodzin, które czekają na pomoc w tym roku. Mirosław Moliński, lider programu w Radomsku opowiada jak baza rodzin wygląda w naszym mieście.

W tym roku baza rodzin Szlachetnej Paczki została otwarta 18 listopada. Już można zapoznać się z historiami i potrzebami rodzin z całej Polski i zdecydować, komu chcemy pomóc. W Radomsku także kilkadziesiąt rodzin czeka na wsparcie. Są to rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji z powodu choroby, bezrobocia lub innych problemów. Niektóre z nich potrzebują podstawowych artykułów gospodarstwa domowego, takich jak lodówka, pralka, kuchenka, pościel czy naczynia. Inne marzą o zabawkach, książkach, ubraniach.

Aby zrobić Szlachetną Paczkę, wystarczy wejść na stronę internetową programu, wybrać rodzinę, zarezerwować ją i przygotować paczkę z rzeczami, które są na liście potrzeb.

Można też zrobić paczkę w grupie, na przykład z kolegami z pracy, ze szkoły. W tym roku magazyn Paczki w Radomsku zostanie zlokalizowany w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska.

Paczki są dostarczane do rodzin podczas Weekendu Cudów, który w tym roku odbędzie się w dniach 16 i 17 grudnia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Szlachetnej Paczce w Radomsku, zapraszamy do obejrzenia materiału wideo, w którym lider programu w naszym mieście opowiada o jej tegorocznej edycji.

Szlachetna Paczka wraca do Przedborza

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
Baza Szlachetnej Paczki otwarta. Rodziny czekają na pomoc Szlachetna Paczka Radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE