Wicelider pokonany! RKS Radomsko – Świt Nowy Dwór Maz. 4:0 - Radomsko24.pl

Wicelider pokonany! RKS Radomsko – Świt Nowy Dwór Maz. 4:0

W sobotę 7 listopada, drużyna RKS Radomsko w 14. kolejce spotkań pokonuje wicelidera rozgrywek Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4:0 (3:0).

Z kronikarskich ciekawostek można odnotować, że RKS Radomsko mierzył się z drużyną Świtu na poziomie starej II ligi (obecnie pierwsza) w sezonie 2002/03. Odnotowano wówczas dwa remisy po 1:1. Później w sezonie 2004/05, dwukrotnie zwyciężał Świt 4:1 i 2:1.

Sobotnie spotkanie doskonale rozpoczęło się dla RKS Radomsko. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłka ląduje na głowie Adriana Klepacza i ten umieszcza ją w siatce. Była 5. minuta gry. Na 2:0 podwyższa w 37. min. Rafał Babul. Tuż przed gwizdkiem sędziego kończącym pierwszą połowę meczu, trzecią bramkę strzela Krystian Kolasa. W drugiej połowie gospodarze dołożyli jeszcze jednego gola. Jego autorem został Łukasz Szczepaniak w 75. min.

RKS Radomsko jest na 11. miejscu w tabeli. Bramki: 23:21.

RKS Radomsko – Świt Nowy Dwór Maz. 4:0 (3:0)