Wicelider III ligi lepszy od METPRIM Volley Radomsko

Wicelider III ligi lepszy od METPRIM Volley Radomsko

Mimo wielkiego zaangażowania zawodników i fantastycznemu dopingowi kibiców, tym razem nie udało wygrać drużynie METPRIM Volley Radomsko. 15 stycznia ulegli we własnej hali wiceliderowi III ligi drużynie KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki TCS 3:0.

Drużyna gości składa się z zawodników, którzy w ubiegłym sezonie zdobyli mistrzostwo Polski juniorów młodszych. Stawiało to zespół Lechii jako faworyta konfrontacji z METPRIM Volley Radomsko. Z kolei radomszczanie chcieli wygrać drugie spotkanie z rzędu w lidze.

W pierwszym secie gra była wyrównana do połowy jego trwania. Później przyjezdni zaznaczyli swoją przewagę i wygrali 25:18. W kolejnych dwóch odsłonach Lechia nie pozostawiła złudzeń gospodarzom i wygrała 25:14 oraz 25:19 i tym samym całe spotkanie 3:0.

Między setami przed publicznością wystąpiły w układach choreograficznych dziewczynki z Akademii Tańca i Sportu „Mass-Team”.

Przy okazji każdego meczu we własnej hali działa strefa małego kibica. Tym razem zabawa przebiegała pod znakiem eksperymentów. I to absolutnie bezpiecznych, w których głównym składnikiem była mąka oraz dodatki. Nie zabrakło też gier planszowych czy puzzli.

Więcej o:
volley radomsko siatkówka radomsko metprim volley radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE